DZIECI 2-7 LAT – TEDDY EDDIE

TEDDY EDDIE W SKRÓCIE

Teddy Eddie to licencjonowana metoda nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Dlatego też zajęcia są pełne prawdziwego, komunikacyjnego użycia języka, który uaktywniany jest poprzez to, co dzieci lubią najbardziej: gry, zabawy ruchowe, piosenki, historyjki, słuchowiska, karty obrazkowe. Autorki metody czerpały inspirację z obserwacji własnych pociech, będących właśnie w wieku przedszkolnym. To one były pierwszymi, bardzo wymagającymi recenzentami.

Więcej informacji:  www.teddyeddie.pl

NAJWIĘKSZE ZALETY KURSU

Koniec z nauką pojedynczych słówek, nareszcie dzieci uczą się mówić całymi zdaniami! Metoda Teddy Eddie powstała w odpowiedzi na pewien niedosyt ze strony rodziców, nauczycieli, a nawet samych dzieci. Skarżyli się oni na to, że w większości kursów dla małych dzieci jest tak mało mówienia. U nas zajęcia organizowane są w taki sposób, aby dzieci miały szansę przyswoić wiele elementów obcej mowy w podobny sposób, jak uczyły się języka ojczystego. Język angielski traktowany jest na zajęciach jako środek do komunikowania się, także w poleceniach i instrukcjach.

 Wyjątkowe zajęcia pełne są humoru i niespodzianek! Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci. Motywem przewodnim jest Miś Eddie, który pewnego dnia wyskakuje z kolorowej skarpety, by wraz z dziećmi przeżyć mnóstwo przygód w bajkowym świecie języka angielskiego! Ponadto, zajęcia są pełne gier i zabaw, zarówno klasycznych, jak i zupełnie nowych. Tematyka zajęć jest także bliska dzieciom, co powoduje, że nigdy się nie nudzą.

Zajęcia prowadzą specjalnie wyselekcjonowani lektorzy, posiadający predyspozycje do pracy z uczniem w wieku przedszkolnym, a przede wszystkim kochający małe dzieci. Oprócz tych naturalnych zdolności, nasi lektorzy przechodzą cykl szkoleń i znajdują się pod stałą opieką metodyczną.

Ta ambitna metoda pozwala na przyswojenie wyjątkowo dużej liczby słów i zwrotów; bazuje na niezliczonych tekstach oraz materiałach multimedialnych. Rymowanki i piosenki zostały napisane specjalnie dla Teddy Eddie, a ich słowa zawierają struktury wprowadzane na zajęciach.

Teddy Eddie jest także wyjątkowy pod względem liczby elementów wchodzących w skład zestawu ucznia. W kolorowej i bardzo trwałej teczce mały uczeń znajdzie: oryginalny, pełen treści podręcznik, płytę CD z mnóstwem nagrań, dostęp do Placu Zabaw, czyli aplikacji online z mnóstwem gier i zabaw, mini-książeczkę z sekretnymi słowami i multiROM deDOMO.

A dla rodzica? Bardzo szczegółowy poradnik zawierający informację o przerabianym materiale oraz pomysły na zabawy językowe z dzieckiem w domu. Na koniec roku każdy nasz kursant otrzymuje oficjalny dyplom i małą nagrodę pokazującą ogrom opanowanej wiedzy

CO WYRÓŻNIA METODĘ TEDDY EDDIE?

 • łączymy prawdziwą naukę z doskonałą zabawą (traktujemy bardzo poważnie nauczanie dzieci, ale ich nie przemęczamy i nie zanudzamy)
 • zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli
 • wyjątkowo bogaty zestaw ucznia, pozwalający rodzicom na kontynuowanie zajęć z językiem w domu w prosty, niewymagający sposób (np. włączenie nagrań czy aplikacji Playground)
 • bardzo elastyczny jeżeli chodzi o wiek, poziom, umiejętności i predyspozycje dzieci – nawet w mieszanych grupach każde dziecko wyciągnie maksymalnie dużo korzyści (od osłuchania się, poprzez uczenie się rozumienia i reagowania, do umiejętności komunikacyjnych)
 • postać Eddiego i Skarpety jako motywy przewodnie
 • program nie jest nudny – dzieci naprawdę lubią zajęcia, postaci opowiadań i humor,
  który przemawia do właśnie tej specyficznej grupy wiekowej
 • nieporównywalne z żadnym innym programem bogactwo językowe – mnóstwo opowiadań, tekstów, słuchowisk stwarza możliwość „zanurzenia się” w języku – dziecko przyswaja tyle, na ile jest gotowe (podobnie jak w języku ojczystym). Uwaga: nikt nie zmusza dziecka do szkolnej formy uczenia się i odrabiania lekcji!
 • dzieci uczą się słownictwa w kontekście zdań, tekstów i sytuacji, a nie jako serii pojedynczych słówek

Więcej informacji na stronie https://edubears.pl/teddy-eddie/

JAKI JEST TEDDY EDDIE?

PRZYJAZNY

nauka odbywa się w formie zabawy w niewielkich grupach i w ładnych, kolorowych salach

WIELOPOZIOMOWY

gwarantuje rozwój, płynne przejścia na kolejne poziomy oraz kontynuację procesu nauczania

ELASTYCZNY

zaspokaja potrzeby dzieci w różnym wieku i na różnym poziomie

AMBITNY

zawiera wyjątkowo duży zasób słów (wprowadzanych i ćwiczonych zawsze w zdaniach) oraz tekstów, a same zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pod stałym nadzorem metodycznym

WIARYGODNY

zasady licencyjne stoją na straży wysokiego standardu realizacji kursów i odpowiedniego przygotowania nauczycieli

WESOŁY

zawiera dużo dziecięcego humoru i bajkową oprawę

BOGATY

zarówno jeśli chodzi o zestaw ucznia, jak i materiał językowy pozwalający na całkowite ‘zanurzenie się’ w języku obcym

BLISKI

naturalnemu przyswajaniu języka i prawdziwie komunikacyjny

 

Więcej na stronie www.edubears.pl/teddy-eddie

KIEDY ZACZĄĆ NAUKĘ JĘZYKA

Rodzice często zastanawiają się od jakiego wieku nauka języka obcegoma sens. My uważamy, że im wcześniej tym lepiej! Poniżej kilkanaście korzyści wynikających z wczesnego rozpoczęcia edukacji językowej.

WPŁYW NA OGÓLNY ROZWÓJ

 

Nauka języka obcego rozwija strategie uczenia się oraz pozytywnie wpływa na rozwój umysłowy dziecka. Poszerzamy horyzonty naszych malców, jak również kształtujemy w nich świadomość społeczną i kulturową, co jest niezmiernie ważne w dzisiejszym zglobalizowanym świecie. Nauczanie języka wśród dzieci przedszkolnych odbywa się zawsze w formie zabawy, co sprawia, że jest to dla nich zarówno przyjemne doświadczenie, jak i sposób na naukę bez wysiłku. W późniejszym wieku jest to niestety często trudne do osiągnięcia, dzieci rozpoczynające naukę w systemie szkolnym nierzadko zniechęcają się, szczególnie, gdy nauka to siedzenie w ławkach i dość sztywne wypełnianie poleceń nauczyciela, co często się zdarza.

ROZWÓJ JĘZYKOWY

Młodsze dzieci zdecydowanie lepiej radzą sobie z opanowaniem systemu fonologicznego, czyli dźwięków, nowego języka. Ponieważ ich aparat mowy jest jeszcze elastyczny, prawdopodobne jest, że przyswoją naturalną angielską wymowę i intonację, co z kolei wpływa bardzo pozytywnie na umiejętność rozumienia ze słuchu. Im starszy uczeń, tym trudniej jest mu nabyć tę umiejętność. Natomiast dzieci w wieku przedszkolnym stosunkowo szybko przyzwyczajają się do brzmienia obcej mowy i bez większego wysiłku uczą się rozumieć np. nauczyciela mówiącego do nich po angielsku, czy nagrania, nawet jeśli wszystkiego z początku nie rozumieją, nie jest to dla nich przeszkodą. Dzieci w wieku przedszkolnym są wciąż w trakcie uczenia się języka ojczystego, a nauka dwóch języków jednocześnie (języka ojczystego i obcego) jest korzystna, gdyż podnosi dziecięcą świadomość językową oraz wpływa korzystnie na rozwój obu półkul mózgowych.

KORZYŚCI KOMUNIKACYJNE

Dzieci bardzo szybko akceptują fakt, że angielski służy do komunikowania się i dlatego nauka języka nie jest dla nich sztuczna, a naturalna potrzeba komunikacji sprawia, że odpowiednio zachęcone chętnie podejmują próby wysłowienia się w języku obcym. Młodsze dzieci są znacznie mniej skrępowane i onieśmielone niż starsi uczniowie, dlatego nie odczuwają wstydu, gdy popełniają błędy lub próbują się porozumieć. Malcom nie przeszkadza, jeżeli w wypowiedziach pojawiają się słowa lub fragmenty dla nich nie zrozumiałe (oczywiście o ile nie zaburzają istoty przekazu). Są wręcz do tego przyzwyczajone, bo wciąż jeszcze uczą się języka ojczystego. Jest to strategia, której opanowanie nie przychodzi łatwo starszym uczniom.

RZECZYWISTOŚĆ NAUCZANIA JĘZYKA OBCEGO

Biorąc pod uwagę ograniczony czas,  jaki można poświęcić na naukę języka obcego (zwykle nie więcej niż dwa razy w tygodniu), im szybciej dziecko ją rozpocznie, tym więcej czasu przeznaczy na opanowanie tego języka, co z kolei prowadzi do osiągnięcia wyższego poziomu zaawansowania. Ze względu na zabawową formę zajęć dzieci są pozytywnie nastawione do angielskiego, który często staje się ich ulubionym przedmiotem. Wzmacnia to motywację wewnętrzną dzieci i gwarantuje lepsze wyniki w dalszej nauce. Dzieci w wieku przedszkolnym nie muszą jeszcze martwić się systemem edukacyjnym i tym, że język obcy jest także przedmiotem w szkole, gdzie czasami ważniejsze są oceny od umiejętności. Dzięki temu można stawiać dzieciom cele ściśle komunikacyjne i pozwolić im uczyć się w bardziej spontaniczny i naturalny sposób.

Tak więc, z każdej strony: warto by dziecko zaczęło uczyć się języka obcego w momencie, gdy jeszcze nie do końca samo wie, że się uczy!

Więcej informacji na www.edubears.pl/teddy-eddie

 


Teddy Eddie STANDARD

1800 ZŁ *

 • WIEK: 4-5 LAT
 • ZAJĘCIA : 2 RAZY W TYGODNIU PO 35 MINUT
 • 60 ZAJĘĆ / ROK
 • GRUPY DO 10 OSÓB

*CENA OBOWIĄZUJE PRZY WPŁACIE W JEDNEJ RACIE.
2 RATY – 925 ZŁ / 10 RAT- 190 ZŁ / 12 RAT – 160 ZŁ
PAKIET EDUKACYJNY: 245 ZŁ

Teddy Eddie ABC

1900 ZŁ *

 • WIEK: 5-6 LAT (ZERÓWKA)
 • ZAJĘCIA : 2 RAZY W TYGODNIU PO 45 MINUT
 • 60 ZAJĘĆ / ROK
 • GRUPY DO 10 OSÓB

*CENA OBOWIĄZUJE PRZY WPŁACIE W JEDNEJ RACIE.
2 RATY – 975 ZŁ / 10 RAT- 200 ZŁ / 12 RAT – 175 ZŁ
PAKIET EDUKACYJNY: 255 ZŁ

Teddy Eddie SCHOOL

1900 ZŁ *

 • WIEK: 6-7 LAT
 • ZAJĘCIA : 2 RAZY W TYGODNIU PO 45 MINUT
 • 60 ZAJĘĆ / ROK
 • GRUPY DO 10 OSÓB

*CENA OBOWIĄZUJE PRZY WPŁACIE W JEDNEJ RACIE.
2 RATY – 975 ZŁ / 10 RAT- 200 ZŁ / 12 RAT – 175 ZŁ
PAKIET EDUKACYJNY: 255 ZŁ

CO ZAWIERA PAKIET EDUKACYJNY?

Teddy Eddie STANDARD: Teczka, poradnik dla rodziców, sekretne słówka, aplikacja Plac Zabaw, książka, e-dziennik

Teddy Eddie ABC: Teczka, poradnik dla rodziców, sekretne słówka, aplikacja Plac Zabaw, książka, ćwiczenia, e-dziennik

Teddy Eddie SCHOOL: Teczka, poradnik dla rodziców, sekretne słówka, aplikacja Plac Zabaw, książka, ćwiczenia, e-dziennik

Pakiet edukacyjny jest integralną częścią kursu i jego zakupienie jest niezbędne do uczestnictwa w kursie językowym (wyjątkiem są zajęcia indywidualne i grupowe konwersacyjne dla młodzieży i dorosłych). 

Pakiet edukacyjny to jednorazowa opłata, którą należy uiścić przed przystąpieniem do kursu. 

GWARANCJA BEZKOSZTOWEJ REZYGNACJI

Zakupiony wcześniej pakiet edukacyjny można zwrócić i otrzymać zwrot kosztów pod warunkiem, że nie nosi śladów użytkowania.

Po upływie czasu próbnego (tydzień od rozpoczęcia zajęć dydaktycznych) pakiet edukacyjny nie podlega zwrotowi.

 

RABATY

Rabaty rodzinne:

50 zł dla drugiej osoby od rocznej opłaty
100 zł dla drugiej i kolejnej osoby od rocznej opłaty

Rabaty kontynuacyjne:

100 zł rabatu przy dokonaniu formalności na nowy rok szkolny do 30 czerwca.
Rabat obejmuje przy umowie całorocznej (30 tygodni).

Rabat na pakiet edukacyjny:

50 zł przy dokonaniu formalności na nowy rok szkolny do 30 czerwca.

Rabaty sumują się dla danego kursanta maksymalnie do kwoty 200 zł.

Zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2022/23 rozpoczynają się 26 września i trwają maksymalnie do 30 czerwca.

ZAPYTAJ NAS O TEN KURS!

LEKCJA POKAZOWA METODY TEDDY EDDIE

[forminator_form id=”802″]