lincoolschool.pl

O mnie

Nazywam się Edyta Werner i jestem założycielką Szkoły Języka Angielskiego LINCOOL English School. Szkoła powstała z miłości do języka angielskiego i do ludzi. Pragnęłam stworzyć miejsce sprzyjające rozwojowi i nauce angielskiego.

 

Moim marzeniem jest, aby każdy już od najmłodszych lat miał możliwość rozwijać swoje kompetencje językowe z wykorzystaniem swojego wrodzonego potencjału w sposób ciekawy i efektywny.

 

Moją misją jest dotarcie do jak największego grona osób pragnących wykorzystać swój potencjał, czas i zasoby na rozwijanie swoich umiejętności językowych oraz dostarczanie im efektywnych narzędzi i praktyk, aby mogli osiągać swoje wymarzone efekty.

 

Moim celem jest szerzenie jak najlepszych praktyk z zakresu nauczania języka angielskiego, wprowadzanie efektywnych rozwiązań oraz pomaganie dzieciom, młodzieży i dorosłym w rozwijaniu ich kompetencji językowych poprzez ciekawe i efektywne kursy stacjonarne i online.

 

Wierzę, że w dzisiejszych czasach posługiwanie się językiem angielskim nie jest już dodatkowych atutem, ale koniecznością do pełnego i swobodnego funkcjonowanie w świecie.

 

Wartości, którymi kieruję się w życiu to przede wszystkim rozwój i odpowiedzialność.

 

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej o specjalności nauczycielskiej (NKJO, UO), a w 2022 roku ukończyłam Akademię Zarządzania dla Właścicieli Szkół Językowych (Personnel Training Institute). 

 

Prywatnie jestem mamą nastolatki i właścicielką kotki, która wniosła mnóstwo beztroskiej radości do naszego życia. Uwielbiam czytać książki, spacery po lesie, podróże małe i duże, filmy przygodowe, rozwój osobisty i duchowy. Moje ulubione słowa to: PASJA, ROZWÓJ, RADOŚĆ.