lincoolschool.pl

5 POWODÓW, DLA KTÓRYCH WARTO UCZYĆ SIĘ ANGIELSKIEGO Z LEKTOREM ONLINE

1. Możliwość nauki z każdego miejsca

Jedną z głównych przyczyn, dla których wiele osób nie podejmuje nauki angielskiego jest przeszkoda logistyczna. Czas na dojazd, załatwienie opieki nad dzieckiem, różne zobowiązania, to wszystko potrafi realnie zniechęcić do uczęszczania w zajęciach. Dzięki zajęciom zdalnym, angielski puka do zacisza Twojego domu. Jest to niezwykle ważne w czasach, w których zazwyczaj jesteśmy zabiegani. Nie martw się o dojazd, korki, czas, opiekę nad dzieckiem – ucz się z kuchni, pokoju, łazienki! Działamy na platformie ZOOM, ale planujemy również lekcje w formie webinariów oraz kursów cyfrowych bezosobowych.

2. Oszczędność czasu

Fakt, że nie trzeba dojeżdżać do szkoły to spora oszczędność czasu! 5 minut przed lekcją włączasz komputer i już jesteś na lekcji!

3. Oszczędność pieniędzy

Odejmując koszty obejmujące papierowe materiały dla lektora i kursanta oraz koszty eksploatacyjne, takie jak zużycie prądu, ogrzewania, wody, dbania o czystość i wizerunek lokalu, można sobie pozwolić na obniżenie ceny kursu.

4. Możliwość nauki z lektorami z różnych zakątków świata

Szkoły językowe w trybie stacjonarnym mają ograniczone możliwości zarówno jeśli chodzi o dostępność lektorów jak i sal lekcyjnych. Bardzo często ze względu na zbyt małą liczbę kursantów najzwyczajniej w świecie nie opłaca się ich uruchamiać. Dzięki nauczaniu online mamy nieograniczone możliwości pracy z lektorami z całego świata. Przykładem jest nasz lektor Matt, który studiuje w Edynburgu, a dzięki możliwości pracy zdalnej możesz skorzystać z jego wiedzy!

5. Innowacyjność

Angielski online to nowoczesny sposób na naukę nie tylko angielskiego, ale czegokolwiek i wygląda na to, że usług cyfrowych będzie już tylko więcej, co jest oczywiście cudowną informacją dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas, pieniądze i rozwój.